Değerli Meslektaşlarımız,

7. Ulusal Fıtık Kongresini 3-6 Ekim 2019 tarihleri arasında Wyndham Grand Hotel – İzmir’de gerçekleştireceğiz.

Her seferinde olduğu gibi bu kongrede de konusunda saygın yerlere sahip uluslararası ve ulusal konuşmacılar panel ve konferanslarla güncel bilgilerini bizlerle paylaşmaya devam edecekler. Diğer taraftan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi ameliyathanelerinden kongre merkezine aktarılacak olan ameliyatlar sayesinde yetkin fıtık cerrahlarının yaklaşım biçimlerini, kullandıkları teknikleri ve çözüm önerilerini canlı olarak izleyeceğiz. Yabancı konuklarımızın yapacağı ameliyatlar ve sözlü sunumlarda İngilizce-Türkçe simultane tercüme yapılacaktır.

Ana temasını "Fıtık Cerrahisinde Güncel Yaklaşımlar'" olarak belirlediğimiz bu kongremizde minimal invaziv girişimler, robotik cerrahi gibi bir çok konuyu ele almayı planlıyor ve kapsamlı bir kongre programı üzerinde yoğun olarak çalışıyoruz.

7. Ulusal Fıtık Kongresini İzmir gibi merkezi ve ulaşımı kolay bir şehirde düzenlerken, sizleri bu önemli bilimsel aktiviteye davet etmekten büyük onur ve mutluluk duyuyoruz.

Kongre web sayfası olan https://www.fitik2019.org  yanı sıra, iletişimde ve bilgi paylaşımında önemi yadsınamayacak olan diğer sosyal medya hesaplarını da kısa sürede aktif hale getireceğiz.

Fıtık Derneği Yönetim Kurulu ile birlikte yürüteceğimiz çalışmaların daha önce olduğu gibi Türk cerrahi hayatına katkıda bulunmasını dileriz.

 DAVET MEKTUBU PDF FORMATINI İNDİREBİLİRSİNİZ Davet Mektubu